BrowseInter.net Web 2.0 directory

Popular searches
  1. free
  2. tool
Search tips
  1. Use * as a wildcard.
  2. Tags are searchable.
Our PageRank

PageRank Button (free SEO tools and stats)

Agroturystyka Wielkopolska - Wigwam wigwam.agro.pl

Agroturystyka Wielkopolska - Wigwam

This image will float to the right

Agroturystyka Wielkopolska - Wigwam zaprasza do skorzystania z oferty noclegowej. Oferujemy Państwu pokoje studia dwuosobowe - jako całkowicie niezależne mieszkania z odrębnymi wejściami, aneksami kuchennymi, tv i darmowym internetem WiFi. Ponadto w okresie letnim oferujemy domki letniskowe pięcioosobowe.

Zapraszamy również do naszego kempingu prowadzonego przy agroturystyce wielkopolska - wigwam, w której istnieje możliwość przyłącza elektrycznego, tankowania i spustu wody, dostęp do pełnego węzła sanitarnego oraz darmowy internet WiFi.

Na naszym terenie istnieje również możliwość organizacji imprez przy ognisku w wigwamie, jest to wspaniałe i mało spotykane miejsce w którym można organizować wszelkiego rodzaju imprezy np. zielone szkoły, imprezy plenerowe, integracyjne, okolicznościowe, eventy itp.

Cały teren Agroturystyka Wielkopolska - wigwam jest duży, ogrodzony i bezpieczny. Położony w okolicach Poznania (14km od granic) z daleka od hałasu i zgiełku, w przeuroczych krajobrazach Doliny Cybiny.

Agroturystyka w Wielkopolsce - Wigwam - Zaprasza

More about wigwam.agro.pl Website's Comments

  1. Comments
  2. Visitors

darmowe ogłoszenia said 11 year/s ago: Bardzo ładne miejsce trzeba je koniecznie odwiedzić:)

Janusz said 11 year/s ago: Wszystko co POLSKIE zawsze najlepsze !

Loading the statistics...