BrowseInter.net Web 2.0 directory

Popular searches
  1. free
  2. tool
Search tips
  1. Use * as a wildcard.
  2. Tags are searchable.
Our PageRank

PageRank Button (free SEO tools and stats)

Real Estate Broker DoradcaRN.pl Poznan, Poland doradcarn.pl

Biuro Nieruchomości DoradcaRN.pl zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży oraz najmie mieszkań i domów w Poznaniu.

  • Mieszkania w Poznaniu DoradcaRN.pl Poznan - zobacz? Ponieważ od 1999 nastawienie jesteśmy wyłącznie na lokalny rynek nieruchomości, dlatego doskonale znamy realia i możliwości dotyczące zakupu, sprzedaży najmu mieszkań (jednopokojowych, dwupokojowych, trzypokojowych i czteropokojowych), domów wolnostojących, szeregowców, domów w zabudowie bliźniaczej, kamienic i działek w Poznaniu i jego okolicy. Agencja nieruchomości DoradcaRN.pl od lat stawia na doświadczenie i najwyższą jakość usług. Stale podnosimy kwalifikacje zawodowe oraz rozszerzamy zakres oferowanych usług związanych z obrotem nieruchomościami. Naszym klientom możemy zaproponować korzystne oferty ubezpieczeń dla posiadanych mieszkań lub domów. Obliczamy i sporządzamy rzetelne świadectwa charakterystyki energetycznej dla budynków i lokali (ustawowo wymagane dla nowych budynków i lokali od 1 stycznia 2009). Dzięki dokładności i staranności w działaniu oraz obowiązkowemu ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej nasze usługi gwarantują bezpieczne i komfortowe przeprowadzenie nawet najbardziej skomplikowanych i długotrwałych transakcji na rynku nieruchomości.

Efektywnie współpracujemy także z doświadczonymi doradcami kredytowymi, więc w razie potrzeby jesteśmy w stanie dopasować źródła finansowania zakupu nieruchomości do jej ceny oraz możliwości finansowych nabywców. Doradztwo kredytowe jest usługą, za którą nasi klienci nie płacą. W ogłaszanych na portalach, także prasie lokalnej ofertach nieruchomości mamy mieszkania, apartamenty, domy, części domów na sprzedaż lub wynajem. Często stojąc przed życiową nieraz decyzją zastanawiamy się czy wybór jest słuszny, czy kupować już teraz czy może zaczekać, czy sprzedawać dzisiaj, czy wyglądać lepszej koniunktury. Doświadczony, dobry pośrednik nieruchomości zna odpowiedzi na takie pytania, wystarczy więc zwrócić się do specjalisty w dziedzinie nieruchomości, by bezpiecznie zainwestować niemałe przecież pieniądze. Wieloletnie doświadczenie w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej jest taką gwarancją. Z doświadczonym pośrednikiem korzystnie kupisz, sprzedasz lub wynajmiesz nieruchomość.

More about doradcarn.pl Website's Comments

  1. Comments
  2. Visitors

Doradca said 9 year/s ago: Zawsze warto, w każdej dziedzinie, nie tylko nieruchomościach, zamawiac usługi u dośwdiadzconyhc i rzetelneych specjalistów.

FBroker said 9 year/s ago: Fully professional approach to the implementation of the tasks entrusted to it in a way that was efficient, and most importantly ended positively. I highly recommend!

Surfer said 9 year/s ago: Vey reliable srevices. Worth to reccomend to everybody.

BROKER said 10 year/s ago: Reliable, competent real estate broker in Poznan, Poland. Lots of satysfied clients, good opinions about company. Strongly recommended!

PNP said 11 year/s ago: Zapraszam do korzystania z usług DoradcaRN.pl Właściciel firmy

Loading the statistics...